Modele xhinsesh per femra

Posted By on February 24, 2019 in Uncategorized | 0 comments

Femrat që janě të prirura për eksperimentim Mund t`i gëzojë Fakti se këtë saison do mbahen xhinse “oversize” të ngjashme me Modelet e viteve 60 `të vonshme, ndaj pyesni mamanë MOS ka ruajtur ndonjë modèle nga Rinia e SAJ. Këto MODELE i Kemi veshur dhe Gjithmonë kanë qenë xhinse të të dashurit APO të vëllait tuaj. Këtë vjeshtë vijnë Pak më ndryshe, me fonds të kthyer Gjerë dhe me zbukurime Perla. Ndërsa të ofrojnë një Stil “Casual”, xhinset e gjera janě më të përshtatshme për fundjavat, për ATA që punojnë në zyrë dhe kanë një kod veshje në punë. Por nga Ana tjetër femrat e njohura të “Instagram”-IT, na kanë dhënë DISA MODELE dhe dizajne që janě më Trendi, se xhinset “petit ami”. PRA, mbeten paksa në formë zileje por të rrafshët, Beli është i thellë, ndërsa detajet luajnë ROL të Madh, transmeton telegrafi. ATO që njihen si`Biker Pants`po “konkurrojnë” xhinset këtë Sezon. Të gjitha blogeret e njohura, i kanë zgjedhur për t`i kombinuar me bluza të Holla, pulovra, xhupa dhe xhaketa të ndryshme. Me siguri se keni xhinse të grisura në dollap dhe ndoshta Hezbollah itoni t`i vishni sepse Mendoni se NUK janě në modës dhe se janě shumë`joserioze`. Ndoshta NUK janě zgjedhje ideale në DISA Raste formale dhe modeste, por Kjo NUK do të thotë se NUK janě në Trend-përkundrazi. Mund t`i vishni në variantin Ditor dhe përshtaten fort në stilin e modës së qytetit. E nëse NUK keni një påle xhinse të Tilla, grisni DISA prej Tyre që NUK I vishni më. Edhe më tutje jemi në të nëntëdhjetat.

Xhinset e errëta që zgjerohen Deri në formë të ziles APO kambanës, por NUK ngjasojnë aspak me Modelet hipi që Ishin aktuale në të tetëdhjetat, po ashtu do të jenë në fikus sivjet. Po ashtu duket se më së Miri përshtaten si pjesë e Stilit të lehtë-sportiv. Me to ka veshur Edhe bluzë të thjeshtë dhe papuçe të cilat janě ndër Trendet më të preferuar të të famshmeve. Me këto pantallona do të dukeni moi siguri ndryshe nga shumica e femrave, ndërkaq me to patjetër vishni këmishë të thjeshtë, bluzë të thjeshtë dhe këpucë të sheshta. Si t`i Lash xhinset për t`i pasur Gjithmonë të Reja xhinset e quajtura`zile`, të gjëra në Fund dhe të ngushta përgjatë këmbës, janě për të gjitha kategoritë e moshave. Më së Miri kombinohen me Taka të Larta. Provoni një Stil xhins MBI xhins me pantallonat e gjera. Moda dhe evolucioni i SAJ duket se NUK kanë të ndalur.

Këtë Herë e kanë radhën xhinset. Dizejnatorët më të mirë të Botës, duket se i kanë hedhur në Treg xhinset që do të pushtojnë muajin e parë të stinës së vjeshtës dhe Këtu Kemi parasysh Modelet e Reja që kanë Nisur të përqafohen fillimisht nga blogeret e modës dhe më pas nga një pjesë më e Madhe e femrave në të Errësira botën. Nga kontinenti në Kontinent dhe nga një klimë në një tjetër duket se Modelet e xhinseve më të frekuentura gjatë kësaj Stine janě: 3. xhinse të cilat përbëhen nga dy ngjyra të ndryshme teksasi duket se Kjo lloj prerje është për ҫdo lloj siluete, ndaj Edhe Mund t`i keni ndesh votre DISA Herë JO Vetëm nga Vajzat e modës, por Edhe te personazhet e njohur. Nëse NUK Ju pëlqejnë zilet, Alternativa janě xhinse të gjera dhe të drejta që kanë qenë të preferuarat e viteve 70 `. PA marrë parasysh se sa ndryshojnë trendët e modës, ekzistojnë ATA që kurrë NUK Dalin nga Moda. Natyrisht, e Kemi fjalën për xhinset që janě pjesë e pandashme e dollapëve tanë, dhe të cilat pëlqejmë t`i kombinojmë në mënyra të ndryshme, Duke filluar nga ATO si pjesë e lehtë, e Deri te ATO në Vendin e Punës.